Loajalita nade vše kromě cti

Aktuálně

Z pekla štěstí

Název článku jsem si vypůjčil ze známé české pohádky, i když o pohádce řeč nebude. Možná si současná pravicová koalice myslela, že má z pekla štěstí, když vypukla válka na Ukrajině..

Za kým současná vládní koalice vlastně stojí?

Není třeba zdůrazňovat, že se současnými problémy vláda nemohla počítat, nicméně tyto problémy svádět na minulou vládu, také není spravedlivé. Vlastně o spravedlnosti to vše je, protože..

Pár historických konotací k současnému ozbrojenému konfliktu na území Ukrajiny

Již v dávné minulosti se tehdejší první ministr Pruska a první německý kancléř Otto von Bismarck proslavil nekompromisním přístupem k řešení politických problémů a takzvanou reál..

Proč je Programové prohlášení současné radniční čtyřkoalice nedůvěryhodným dokumentem

11.3.2019 podepsala současná radniční čtyřkoalice v Uherském Hradišti programové prohlášení. Tím byly deklarovány sliby občanům města pro volební období 2018 až 2022. Podívejme se..

Sociální demokraté jsou konstruktivní opozicí v zastupitelstvu města

Přesto, či právě proto, že komunální volby v roce 2018 nebyly v Uherském Hradišti pro ČSSD úspěšné, snaží se být konstruktivní opozicí. A po pravdě řečeno, sociální demokraté..

« Novější články 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Starší články »

Soubory ke stažení

  • (1.25 MB)
  • (1.25 MB)
  • (1.25 MB)
  • (22.28 kB)

Vraťme kraji dobrého hospodáře

Současná pravicová koalice ve Zlínském kraji promarnila 4 roky a zároveň prohloubila řadu problémů, na které svůj recept nenašla...
zobrazit více informací

Archiv aktualit